تابلو نویسی چلیپا

«هدیه دادن» و «هدیه گرفتن» از كارهای جالبی است كه در تمام دنیا به مناسبت‌های مختلف انجام می‌شود و از هر جنس و رنگ و سن كه باشید، این كار باعث ایجاد ارتباطات عمیق‌تر و بهتر بین شما و دهنده یا گیرنده هدیه می‌شود. خیلی‌ها هدیه گرفتن را دوست دارند و عده‌ای دیگر هم بر عكس، از دادن هدیه بیشتر لذت می‌برند. آیا تا به حال با این مشکل روبرو شده اید که چه هدیه ای به همسر، دوست یا همکار خود بدهید؟ شاید به دنبال هدیه ای خاص می گشته اید از طلا و کیف و ادکلن گرفته تا غیره ولی هیچ کدام نتوانسته اند توجه شما را جلب کنند. هدیه خوب لزوما هدیه ای گران قیمت نیست بلکه هدیه ای است که درعین سادگی و زیبایی بتواند یادآور لحظات خوب با هم بودن باشد. بنابراین بنده به شما تابلوی خوش نویسی شده به سبک چلیپا پیشنهاد می کنم که می توانید با انتخاب یک شعر دو بیتی به سلیقه خودتان و یا به سلیقه بنده، این تابلو را برای شما طراحی کنم سپس شما خود آن را بر روی یک کاغذ متالیک چاپ کرده و روی یک شاسی چوبی بچسبانید. مطمئنا دریافت کننده این هدیه، از خاص بودن آن خوشحال خواهد شد.


چلیپا چیست؟
چلیپا یکی از پرکاربردترین قالبها و شیوه‌های نگارش در خوشنویسی به‌ ویژه در ایران است. خط چلیپا شکلی است از دو خط متقاطع که به زوایای قائم تقاطع کرده باشند. به نوشته امیرخانی چلیپا مورب نوشتنِ دو بیت یا چهار مصراع از شعری، با مضمون و پیامِ واحد، در یک صفحه مستطیل است. بدین ترتیب که باید چهار سطر شعر را، که امکان دارد از نظر هندسه حروف و کلمات، ناموزون و ناهمگون باشند، در مجموعه‌ای تناسب بخشند، ضمن آنکه در مجموع و در هر چهارسطر، نسبتهای مشترک چون زنجیره‌ای پیوستگی داشته باشند و در آن اصول زیبایی رعایت شود.

نحوه سفارش:
کافی است موضوع هدیه (تولد، سالگرد ازدواج، دوستی یا غیره ) را مطرح کنید، سپس یا خودتان یک دوبیتی از اشعار شاعران مورد علاقه خود انتخاب کنید یا پس از پرداخت بیعانه، از اینجانب بخواهید یک دوبیتی مرتبط با موضوع هدیه برای شما انتخاب کنم. عکس خوشنویسی چلیپا را برای شما طراحی کرده و پس از پرداخت مابه التفاوت، برای شما می فرستم. سپس شما آن را به عکاسی برده و بر روی کاغذ متالیک چاپ و روی تخته شاسی بچسبانید و هدیه دهید. بدیهی است در صورت تمایل مشتری، بیت های انتخاب شده و همچنین رنگ متن، پس زمینه و حاشیه با هماهنگی ایشان انجام خواهد شد.

 

عضویت در باشگاه مشتریان و سفارش طراحی تابلو 

طراحي فایل اکسل

اکسل از جمله کاربردی ترین مجموعه نرم افزارهای Microsoft Office می باشد، اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده (Spread Sheet) است، به این معنی که در واقع اکسل جدولی بسیار بزرگ است که کاربر می تواند بنا به نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف کند، فرمول نویسی کند، ظاهر هر سلول را به دلخواه تغییر دهد و یا محدودیت های دسترسی برای هر سلول تعریف کند. قابلیت های بیشمار نرم افزار اکسل و سهولت یادگیری و استفاده از آنها، بکارگیری این نرم افزار را در حوزه ی کارهای مهندسی، اداری، مالی و … به امری اجتناب ناپذیر تبدیل نموده است.

اکسل میتواند برای امور بسیار ساده مانند لیست کردن خرید های روزانه شخصی و یا اموری پیچیده مانند تهیه داشبوردهای مدیریتی مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر تمام قابلیت هایی که در اکسل قرارداده شده است (مانند رسم نمودارها، فرمول نویسی، تهیه بانک داده، داشبوردها و….) اکسل میتواند با استفاده از کد نویسی VBA تبدیل به یک نرم افزار بسیار حرفه ای برای تحلیل داده ها و گزارش گیری شود.

کاربرد نرم افزار اکسل با توجه به گستردگی ابزارهای گنجانده شده در آن، در تمام حوزه های کاری که به نوعی با دسته بندی و تحلیل داده ها، فرمول نویسی، بانک های اطلاعاتی یا گزارش گیری سر و کار دارند ملموس است به عنوان مثال در کارهای مهندسی می توان به کاربرد هایی از قبیل تهیه ی فرمول شیت ها، چک لیست ها و نوشتن نرم افزار های مختلف برای امور طراحی، تحلیل و گزارش گیری اشاره نمود. بیشتر توانایی های نرم افزار اکسل به صورت مشترک توسط تمامی تخصص ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد، علاوه بر این به دلیل استفاده ی گسترده از این نرم افزار در حوزه هایی همچون امور مالی، حسابداری، آماری، ریاضی و بانک های اطلاعاتی تلاش شده برخی ابزار های تخصصی کاربردی در این حوزه ها استفاده از نرم افزار اکسل را برای کاربران آن ها راحت تر نماید.

شما مشتری گرامی، نیز می توانید برای مقصود و هدف خود سفارش طراحی اکسل به اینجانب بدهید تا در اسرع وقت یک فایل متناسب با نیاز شما طراحی گردد. همچنین می توانید ازبخش فایلهای اکسل درسایت، نمونه های رایگان و غیر رایگان اکسل های طراحی شده قبلی را دانلود نمایید.

 

عضویت در باشگاه مشتریان و سفارش طراحی اکسل

ترجمه رشته مدیریت

 

ترجمه تخصصی مدیریت به معنای استفاده از یک مترجم تخصصی برای ترجمه متون و مقالات تخصصی رشته مدیریت است. منظور از مترجم تخصصی فردی است که در همین زمینه تحصیل کرده و به لغات و اصطلاحات تخصصی این رشته آگاهی دارد. بنابراین برای ترجمه متون تخصصی گرایش مدیریت باید از یک مترجم تخصصی در همان حوزه استفاده نمود؛

در ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات رشته مدیریت استفاده از مترجم عمومی به هیچ عنوان نمی تواند مفید باشد و یک مترجم عمومی هر چند هم حرفه ای باشد نمی تواند در زمینه تخصصی مدیریت مانند یک مترجم متخصص در آن زمینه عمل نماید. چرا که یک عبارت یکسان در رشته های مختلف معانی مختلفی به خود می گیرد که آن معنی خاص در آن رشته برای دانشجویان آن رشته مورد قبول و پذیرفته شده است و به کارگیری معانی دیگر آن سبب کج فهمی خواهد شد؛ مثلا در ترجمه تخصصی مدیریت بازرگانی با کلی اصطلاح تخصصی در این زمینه سروکار داریم که درک آن برای همگان میسر نیست.

در ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی مدیریت، با مسئله جدیدی روبرو هستیم و آن سخت گیری ژورنال های مختلف در رعایت دقیق موارد نگارشی در متن است. بیشتر خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی در تمامی رشته ها مربوط ترجمه مقاله جهت چاپ در نشریات معتبر بین المللی است. تمامی ژورنال های معتبر در صورتی مقاله شما را می پذیرند که متن بسیار روان و ترجمه مناسبی داشته باشد. در ژورنال های معتبر، فایل قبل از ارسال برای داوری، از نظر ادبی بررسی شده و در صورتی که دارای اشکال باشد در اولین مرحله با عنوان poor english ریجکت خواهد شد. به عبارتی اگر مقاله شما سطح علمی بالایی داشته باشد ولی از نظر ترجمه جایگاه مناسبی نداشته باشد قبل از داوری توسط سردبیر ژورنال ریجکت خواهد شد.لذا اهمیت ترجمه فارسی به انگلیسی مدیریت کمتر از محتوای مقاله نبوده و بایستی ترجمه مقاله شما بسیار با کیفیت انجام گیرد.

اینجانب فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه تهران  بوده و از سال 1386 مشغول به ترجمه متون تخصصی رشته مدیریت از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی می باشم.  فرآیند ثبت سفارش در سایت اینجانب بسیار ساده می باشد. کافی است بعد از ثبت نام در سایت، فایل خود را به همراه شماره موبایل خود در سیستم وارد نمایید تا سفارش شما ثبت شود. پس از ثبت فایل شما قیمت گذاری شده و در پنل به اطلاع شما خواهد رسید. سپس از طریق کادر پرداخت هزینه مبلغ بیعانه را واریز نموده و شماره رسید پرداخت را در پنل ارسال می نمایید. پس از انجام کار ترجمه، در پنل به شما اطلاع می دهم تا باقی مانده را پرداخت نمایید و ترجمه نهایی را دریافت نمایید. برای عضویت در باشگاه مشتریان اینجانب و سفارش ترجمه می توانید از قسمت زیر استفاده نمایید:

عضویت در باشگاه مشتریان و سفارش ترجمه

ترجمه های آماده

فایل های اکسل آماده